Bal Sportu i Biznesu
22-01-2016

Dobre rzeczy warto powtarzać …Takie hasło towarzyszy  tegorocznemu plebiscytowi sportowemu, którego finałem będzie Bal Sportu i Biznesu zaplanowany na piątek 5.02.2016 r. w Hotelu "Maria" w Wałbrzychu.Taki bal to jedna z niewielu okazji, by sportowcy, trenerzy, działacze, sponsorzy i kibice spotkali się na wspólnym biesiadowaniu, podsumowali zwycięstwa i porażki ubiegłego roku, zaplanowali działania na nowy rok, odświeżyli dawne przyjaźnie i zawarli nowe znajomości!

 

Warto więc powtarzać dobre rzeczy, stąd IV Plebiscyt Sportowy Regionu Wałbrzyskiego „Szóstka na „6” I Bal Sportu i Biznesu, co w roku 2016: rok jubileuszu 70-lecia sportu wałbrzyskiego i rok letniej olimpiady ma swoją szczególną wymowę. Tym razem najlepszych, najpopularniejszych wybierze kapituła – grono ludzi związanych z wałbrzyskim sportem, powołanych do tego ciała przez organizatorów.  A organizatorem plebiscytu jest AZS PWSZ, klub, który prowadzi drużynę piłki nożnej kobiet. Klub, który w roku 2015 odniósł największe sukcesy w naszym regionie. Takimi są dwa awanse drużyn ligowych, do ekstraligi PZPN i II ligi.  Posiadanie kilku reprezentantek kraju. I najwyższe miejsce w ligowej hierarchii  - piąte w kraju!

Organizator ma partnerów – są to PWSZ AS, Gmina Wałbrzych, Dolnośląscy Pracodawcy, Hotel Maria - Sirbud.

Ma też partnerów medialnych – są to TV Zamkowa, gazeta 30 Minut i www.skibasport.pl. 

Mamy też cel: to są piłkarki AZS PWSZ.

Dochód z naszego Balu Sportu i Biznesu  zostanie przeznaczony na potrzeby AZS PWSZ. Przed nami piłkarska wiosna, a klub posiada nie tylko dwie drużyny seniorek, ale także drużyny młodziczek i orliczek. Przed nami mnóstwo meczów, sporo wyjazdów, wymogi  organizacji meczów. Na balu będzie okazja  wsparcia naszych piłkarek!

Już to państwo czynicie, kupując zaproszenia na nasz bal. Są dostępne w cenie 250 zł od pary, informacje i rezerwacja pod numerami telefonów 602 73 50 77 oraz 603 74 63 72. Oferujemy świetną zabawę,  grać będzie rzadko spotykany w Wałbrzychu band Kazimierza Skoczka, doborowe sportowe towarzystwo, duże emocje i udział w tworzeniu historii w roku olimpijskim i roku jubileuszu sportu wałbrzyskiego.